Bezpieczne Wakacje 2021

XVII Wakacyjne Grand Prix Dzieci i Młodzieży w Tenisie Ziemnym

Terminy:                                                                                                                              Kategorie:

- 1 lipca 2021 r. - godz. 9:00                                                                                                   - chłopcy młodsi do lat 15

- 23 lipca 2021 r. - godz. 9:00                                                                                                 - chłopcy starsi do lat 19

- 25 sierpnia 2021 r. - godz. 9:00                                                                                           - dziewczęta "OPEN"

W ramach Wakacyjnego Turnieju Tenisa Ziemnego odbędą się trzy turnieje, po których nastąpi podsumowanie i rozdanie nagród. Turniej rozgrywany w dniu 23 lipca 2021 r. będzie dodatkowo nagradzany, przy czym punktacja będzie wliczana do całego turnieju.

Turniej Tenisa Ziemnego zostanie przeprowadzony na kortach tenisowych Kompleksu Rekreacyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku przy ul. 8 Maja 1. Zapisy będą przyjmowane na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów w miejscu ich rozgrywania.

Wakacyjne Turnieje Siatkówki Plażowej

Terminy:

- 10 lipca 2021 r. - godz. 10:00

- 24 lipca 2021 r. - godz. 10:00

- 29 sierpnia 2021 r. - godz. 10:00

Turnieje Siatkówki Plażowej przeprowadzone zostaną na boiskach do siatkówki plażowej na Kompleksie Rekreacyjnym Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku przy ul. 8 Maja 1. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu rozgrywania na 15 minut przed ich rozpoczęciem.

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej drużyn 6-osobowych

Termin: 19 - 23 lipca 2021 r.

Kategorie:

- szkoły podstawowe kl. I - IV

- szkoły podstawowe kl. V - VI

- szkoły podstawowe kl. VII - VIII

Turniej zostanie przeprowadzony na boiskach ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku ul. P. Skargi 52. Zapisy do turnieju oraz losowanie odbędą się 19 lipca 2021 r. /poniedziałek/ o godz. 12:00 w miejscu rozgrywania zawodów.

Wakacyjne Turnieje Koszykówki "Koszykarskie Trójki"

Terminy:                                                                                                                                                   Kategorie:

- 24 lipca 2021 r. - godz. 12:00                                                                                                                  - do lat 16

- 28 sierpnia 2021 r. - godz. 12:00                                                                                                            - powyżej 16 lat

Turnieje Koszykówki odbędą się na boisku do koszykówki ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku ul. P. Skargi 52. Zapisy będą przyjmowane w miejscu rozgrywania na 15 minut przed ich rozpoczęciem.