Nagrody i wyróżnienia Starosty Lęborskiego

2902, 2020
XIII Gala Sportu Powiatu Lęborskiego

Najwybitniejszych sportowców, trenerów, działaczy i sponsorów uhonorowano nagrodami i wyróżnieniami podczas corocznego święta powiatowego sportu. XIII Gala Sportu Powiatu Lęborskiego odbyła się w minioną sobotę (29 lutego) w sali kinowej Lęborskiego Centrum Kultury „Fregata”.

2704, 2019
XII Gala Sportu Powiatu Lęborskiego

Najwybitniejszych sportowców, trenerów, działaczy i sponsorów uhonorowano nagrodami i wyróżnieniami podczas corocznego święta powiatowego sportu. XII Gala Sportu Powiatu Lęborskiego odbyła się w minioną sobotę (27.04) w sali kinowej Lęborskiego Centrum Kultury „Fregata”.

1002, 2018
XI Gala Sportu Powiatu Lęborskiego

Dnia 10 lutego 2018 r. w Zespole Szkół w Cewicach odbyła się XI Gala Sportu Powiatu Lęborskiego 2017. Podczas Gali zostały wręczone nagrody i wyróżnienia Starosty Lęborskiego za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowymi i międzynarodowym oraz statuetki w plebiscycie „Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego 2017"

2502, 2017
X Jubileuszowa Gala Sportu Powiatu Lęborskiego 2017

Dnia 25 lutego 2017 r. w auli Zespołu Szkół Mechaniczno – Informatycznych w Lęborku odbyła się X Gala Sportu Powiatu Lęborskiego 2016. Podczas Gali zostały wręczone nagrody i wyróżnienia Starosty Lęborskiego za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowymi i międzynarodowym oraz statuetki w plebiscycie „Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego 2016 r."

0602, 2016
IX Gala Sportu Powiatu Lęborskiego

Dnia 6 lutego 2016 r. w Zespole Szkół w Cewicach odbyła się IX Gala Sportu Powiatu Lęborskiego 2015 na której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia Starosty Lęborskiego za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie krajowymi międzynarodowym oraz wyniki Plebiscytu "Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego 2015 r."